Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 03 marzec 2015 08:28

Ślisko na drogach! Coś o tym wiedzą w Skawicy

Śnieg na drogach i prognoza pogody na najbliższe dni nie kłamią – do powiatu suskiego wróciła zima. W Skawicy doszło do niecodziennej sytuacji.

O godz. 6:30 strażacy zostali wezwani do wypadku w tej miejscowości. Samochód osobowy Volkswagen Polo oficjalnie z nieustalonych jeszcze przyczyn wpadł do rowu.  Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zaczęli puszczać ruch jedną stroną. W tym czasie Fiatem Seicento z niewyjaśnionych przyczyn próbował ominąć stojące auta i czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym busem Volkswagen Transporter T5.

W wyniku kolizji do szpitala zostały odwiezione dwie osoby osoby – pasażer Fiata Seicento oraz busa Volkswagen Transporter T5.

Warto zaznaczyć, że droga była bardzo śliska po opadach śniegu, a do momentu obu kolizji droga nie była odśnieżana. Panie i Panowie kierowcy – jedźmy ostrożnie!

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Ślisko na drogach! Coś o tym wiedzą w Skawicy