Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 04 marzec 2015 19:19

W Zawoi odnaleziono zwłoki mężczyzny.

Dziś około godz. 15.00 makowska policja przyjęła zgłoszenie o zaginięciu 46-letniego mężczyzny, który mieszkał sam od około 3 lat w Zawoi Opaczne.

O zaginięciu powiadomił ojciec, który wraz z żoną przyjechał do syna i nie zastał go w domu. Ostatnio kontaktował się z rodzicami w połowie lutego. Po około godzinie poszukiwań przez policjantów, strażaków i goprowców odnaleziono w masywie leśnym zwłoki mężczyzny. Znajdowały się one w odległości około 500 metrów od domu zaginionego. Ojciec potwierdził tożsamość syna. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych. Mężczyzna leczony był kardiologicznie. W związku z brakiem udziału osób trzecich prokurator postanowił wydać zwłoki rodzinie.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112W Zawoi odnaleziono zwłoki mężczyzny.