Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 10 marzec 2015 08:39

Rozbój pod kościołem

Policjanci poszukują bandytów, którzy pobili mężczyznę i ukradli mu samochód.

 

Do scen rodem z amerykańskich filmów o ulicznych gangach doszło w Wysokiej. Dwóch bandytów między godziną 20.30 a 20.50 w rejonie kościoła zaatakowało mieszkańca Spytkowic. Ofierze napadu skradziono samochód.

- Napastnicy, którzy zaatakowali spytkowiczanina mieli przy sobie paralizator i gaz, narażając swoją ofiarę na utratę zdrowia lub życia – zaznacza st. asp. Anna Gąsiorek-Rezler, oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Suchej Beskidzkiej. -  Po doprowadzeniu mężczyzny do stanu bezbronności odebrali mu kluczyki od volkswagena passata i odjechali pojazdem w sobie wiadomym kierunku.

Zawiadomiona o całym zdarzeniu policja natychmiast rozpoczęła zakrojoną na szeroką skalę akcję. Na jednym z pobliskich osiedli znaleziono porzuconego volkswagena, stojącego z włączonym silnikiem i zapalonymi światłami.

- Napastnicy nie zostali jednak ujęci, choć policjanci utworzyli punkty blokadowe. W sprawie prowadzone są czynności– dodaje policjantka. 

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Rozbój pod kościołem