Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 11 marzec 2015 15:24

Złodziej ciągnika zatrzymany

Złodziej ciągnika, który grasował w nocy z 5 na 6 marca w Jordanowie został zatrzymany. Odzyskano również skradziony Zetor.

 

O kradzieży pisaliśmy w naszym serwisie, rabuś pod osłoną nocy dokonał kradzieży ciągnika rolniczego marki Zetor, wyłamując zamek drzwi kabiny oraz stacyjki. Razem z ciągnikiem ukradł osprzęt rolniczy w postaci tura i chwytaka, wyceniony przez właściciela na kwotę 60.000 zł.

Policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie w wyniku podjętych czynności już na drugi dzień po kradzieży ustalili trasę i kierunek, w którym się udał sprawca skradzionym ciągnikiem. Zetor został znaleziony w gminie Łącko, brakowało jednak przy nim osprzętu. Brakujące części ciągnika zostały odzyskane w toku dalszych czynności, zatrzymany również został sprawca kradzieży, okazał się nim być mieszkaniec Starego Sącza.

Mężczyzna przyznał się do winy, wyjawił również, iż głównym celem kradzieży był nie sam ciągnik a osprzęt rolniczy. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania  kraju.


Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Złodziej ciągnika zatrzymany