Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 11 marzec 2015 21:45

Wypadkowy wieczór

Napisał

Suscy policjanci niestety na brak pracy nie mogli narzekać w środowy wieczór. Na drogach powiatu miały miejsce dwa wypadki drogowe.

Na szczęście nie doszło do najgorszego. Policja ustala okoliczności niebezpiecznego wypadku, do jakiego doszło w Makowie Podhalańskim.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i al. Kasztanowej. Kobieta, która przechodziła przez ulicę, została potrącona przez  samochód osobowy Land Rover. Na szczęście przeżyła i ze złamaną miednicą została przetransportowana do szpitala.

Stróże prawa z Makowa wyjaśniają okoliczności, które doprowadziły do wypadku.

Niemalże w tym samym czasie w Suchej Beskidzkiej miało miejsce kolejne zdarzenie. W samochód kierowcy, który podróżował ulicą Wadowicką z jeszcze nieustalonych przyczyn wjechał drugi pojazd. Samochody „zderzyły” się lusterkami z tak dużą siłą, że jedno z nich wbiło się w szybę. Na szczęście prowadzący nie doznał żadnego urazu.

Sprawca, który nie wiadomo dlaczego przekroczył oś jezdni, zbiegł z miejsca zdarzenia.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Wypadkowy wieczór