Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 30 marzec 2015 14:19

Płyn hydrauliczny na drodze i kolizja gotowa

Wylany płyn z układu hydraulicznego był powodem kolizji w Wieprzcu. Kierująca Renault Kangoo trafiła do szpitala, na szczęście z obrażeniami nie zagrażającymi jej życiu.

Z samochodu ciężarowego wiozącego drewno w Wieprzcu (samochód kierował się w stronę Skomielnej Czarnej) wylał się olej hydrauliczny. 2,5 kilometrowa plama oleju znalazła się na jezdni i niestety przyczyniła się do kolizji samochodu osobowego. Kierująca Renault Kangoo straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w barierkę na moście w Wieprzcu. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Na miejscu pojawili się strażacy z PSP i OSP Białka.

Kierujący (sprawdzono również jego stan trzeźwości - wynik 0,0) samochodem ciężarowym przyznał, że nie widział wyciekającego płynu.

 

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Płyn hydrauliczny na drodze i kolizja gotowa