Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 08 kwiecień 2015 08:51

Sucha Beskidzka. Sprawca rozboju zatrzymany.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego suskiej policji wczoraj /7.04/ zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu proszowickiego, który dokładnie miesiąc temu dokonał rozboju na mieszkańcu Stryszawy. W dniu 7 marca br. przyszedł on do znajomego, z którym miał zatarg i w trakcie burzliwej wymiany zdań pobił go, a następnie zabrał telefon komórkowy i drobną sumę pieniędzy.

 

Pokrzywdzony nie zgłosił tego wcześniej, jednak policjanci dowiedzieli się o rozboju i zatrzymali sprawcę. Stryszawianin złożył stosowne zawiadomienie podając, że był bity pięściami i kopany, a wartość telefonu wycenił na 200zł. Zatrzymany przyznał się do tego rozboju, a w trakcie dalszych czynności również do dokonania na początku 2015r. dwóch kradzieży elektronarzędzi na terenie Suchej Beskidzkiej – z niezamkniętej piwnicy bloku i z samochodu. Obydwie kradzieże nie były również wcześniej zgłoszone. Wartość ogólna tych elektronarzędzi wynosi około 2000zł, ale nie odzyskano ich, gdyż sprawca je sprzedał.

Nie jest to koniec problemów zatrzymanego, gdyż policjanci ustalili, iż mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Nowej Huty celem odbycia kary zastępczej w areszcie śledczym. 

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Sucha Beskidzka. Sprawca rozboju zatrzymany.