Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 13 kwiecień 2015 18:44

Osielec: uciekł z miejsca kolizji (wideo)

Do naszej redakcji zgłosił się pan Kazimierz z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawcy kolizji na parkingu przed supermarketem Skrzat w Osielcu w ostatni dzień marca. Na video widać całe zdarzenie łącznie z zachowaniem sprawcy zdarzenia.

Nasz czytelnik poszedł na zakupy do "Skrzata" około godziny 13 we wtorek 31. marca. Musiał się minąć ze sprawcą kolizji, który zakupiwszy piwo, wyszedł ze sklepu. Przy wycofywaniu uszkodził samochód pana Kazimierza. Po sprawdzeniu, że nikt go nie widział, odjechał z parkingu samochodem Toyota RAV.

Pan Kazimierz od razu zawiadomił policję o zaistniałym zdarzeniu. -W przypadku kolizji na parkingu, czyli tzw. szkody parkingowej Policja ustala, czy było realne zagrożenie bezpieczeństwa dla innych osób na miejscu zdarzenia /o czym mówi art. 98 kodeksu wykroczeń; kto, prowadząc pojazd poza drogą publiczną, nie zachowuje należytej ostrożności, czym zagraża bezpieczeństwu innych osób, lub nie stosuje się do przepisów regulujących korzystanie z dróg wewnętrznych lub innych miejsc dostępnych dla ruchu pojazdów, podlega karze grzywny albo karze nagany/ oraz dąży do ustalenia sprawcy dla celów postępowania szkodowego. Postępowanie wyjaśniające w sprawie szkody parkingowej w Osielcu jest w toku - napisała nam rzecznik prasowa komendy powiatowej policji w Suchej Beskidzkiej.

Poszkodowany  p. Kazimierz oferuje nagrodę dla osoby która przyczyni się do wskazania sprawcy tel. 500081896.

 

 

 

 

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Osielec: uciekł z miejsca kolizji (wideo)