Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 23 kwiecień 2015 13:45

Dwie kolizje, sześć samochodów

Do dwóch kolizji z udziałem sześciu samochodzów doszłu przed południem w naszym powiecie.

W Zawoi około godz. 8.10 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Kierująca Fiatem Seicento wymusiła pierwszeństwo przejazdu na kierującej Daewoo Matiz, która aby uniknąć zderzenia wykonała manewr skrętu na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z pojazdem BMW. Uczestnikom nic się nie stało. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym w wysokości 500zł.

Do podobnej kolizji doszło około godz. 11.30 w Makowie Podhalańskim (foto). Kierujący Oplem Astrą mieszkaniec Makowa Podhalańskiego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, włączając się do ruchu na skrzyżowaniu ul. Sportowej z ul. Wolności, kierującemu Fiatem Seicento mieszkańcowi Juszczyna. W wyniku tego Juszczynianin zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z pojazdem Nissan, kierowanym przez obywatela Wielkiej Brytanii. Żadna osoba nie ucierpiała. Sprawca przyjął mandat w wysokości 500zł.

Zdjęcia: czytelnik

 

 

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Dwie kolizje, sześć samochodów