Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 23 kwiecień 2015 20:17

Nie warto uciekać z miejsca zdarzenia

Policja prowadziła postępowanie wyjaśniające w sprawie kolizji na parkingu w Osielcu. Sprawca uszkodzenia pojazdu został namierzony.o sprawie pisaliśmy TUTAJ 

Do naszej redakcji zgłosił się pan Kazimierz z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawcy kolizji na parkingu przed supermarketem Skrzat w Osielcu w ostatni dzień marca. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera. Sprawca został ustalony oraz -jak podaje suska policja - przyznał się do spowodowania kolizji.

- Jednakże nie będzie skierowany wniosek o ukaranie, ponieważ w tym przypadku nie doszło do zagrożenia bezpieczeństwa innych osób, a tym samym zdarzenie nie wyczerpuje znamion wykroczenia - poinformowała Anna Gąsiorek - Rezler, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej - sprawca ponosi jedynie odpowiedzialność cywilną.

Natomiast kierowca, mieszkaniec Wieprzca, został ukarany mandatem w wysokości 200 zł za kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu.

Nasz Czytelnik, pan Kazimierz poprosił o przekazanie podziękowań dla policjanta dzielnicowego z Osielca, który znalazł  sprawcę wykroczenia.

asdasdasdasdas