Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 22 maj 2015 16:15

Co tam zieleń, ważne by dwa złote zostały w portfelu…

Napisał

Jednak bieda w kraju jest. Udowadniają to od czasu do czasu sami mieszkańcy Ziemi Suskiej. Na przykład jeden z kierowców, którego pojazd uwieczniono na fotografii.

Na zakupy pieniądze muszą się znaleźć. Na parking, już brakuje. Tak przynajmniej wynika z relacji świadka, który przyuważył sposób parkowania jednego z kierowców. Wolał on „wjechać na zielone”, niż zasilić kiese niedalekiego operatora parkingu. Z relacji świadka wynika, że kierowca pojazdu robił zakupy w pobliskim pasażu.

Cóż, nikomu się nie przelewa, to nie powód do wstydu. Ale skoro nie ma funduszy na parking, to może lepiej na zakupy udać się piechotą? Zaoszczędzi się dodatkowo na paliwie… I będzie więcej na zakupy!

 

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Co tam zieleń, ważne by dwa złote zostały w portfelu…