Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 25 maj 2015 09:29

Doradzał na kogo głosować?

Suscy policjanci wyjaśniają czy jeden z członków komisji wyborczej pracującej w suskim szpitalu namawiał głosujących do poparcia preferowanego przez siebie kandydata.  Póki co nie potwierdzono, by doszło do złamania prawa. 

 

Jak się dowiedzieliśmy członek komisji miał poradzić jednemu z głosujących małżeństw by oddali głos na Andrzeja Dudę. A jeżeli nie chcą go poprzeć to mieli oddać głos nieważny, gdyż podpowiadano im postawienie dwóch krzyżyków. O sprawie została zawiadomiona policja. Członkowie komisji nie potwierdzili przedstawionej wersji, a przewodnicząca uznała, że lokal wyborczy może być nadal otwarty.  Sprawa będzie teraz dokładnie wyjaśniana przez policję.

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Doradzał na kogo głosować?