Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 25 maj 2015 15:11

Wandal szalał w Skawicy

Przedstawiamy wam kolejną porcję informacji z weekendowych działań policji.

 

W piątek 22.05 w Zawoi policjanci zatrzymali mężczyznę, który po drodze publicznej poruszał się ciągnikiem rolniczym, pomimo, iż nie posiadał uprawnień do kierowania. Mieszkańcowi Zawoi wsiąść za kierownicę nie przeszkodził również fakt, iż w jego organizmie buzowało prawie 1,8 promila alkoholu.

W sobotę 23.05 doszło do trzech kolizji. W Zawoi na prostym odcinku drogi sarna wbiegła pod koła Seata Alhambra. Kierująca Seatem nie miała szansy uniknąć uderzenia w zwierzę, sarna została mocno poturbowana, musiała zostać uśpiona.  

Tego samego dnia w Makowie Podhalańskim, kierujący pojazdem marki Renault Laguna nie ustąpił pierwszeństwa przy włączaniu się do ruchu jadącemu prawidłowo VW Golf. Na skutek uderzenia kierujący VW odniósł obrażenia kręgosłupa, został przewieziony do szpitala.

Natomiast w Jordanowie kierujący Fiatem Panda stracił panowanie nad pojazdem. Na łuku drogi zjechał na przeciwny pas drogi i uderzył najpierw w bariery ochronne a następnie w jadące prawidłowo Suzuki. Sprawca został ukarany mandatem.

W niedzielę 24.05 w Skawicy, policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który umyślnie niszczy znak drogowy. Mężczyzna na widok radiowozu rzucił się do ucieczki, nie zdołał jednak zbytnio się oddalić. Wandal uszkodził 3 znaki drogowe oraz słupek hektometryczny. Przyznał się do winy, ponieważ jednak był nietrzeźwy oraz z uwagi na konieczność ustalenia dokładnych strat, zostało wszczęte postępowanie wyjaśniające.

 

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Wandal szalał w Skawicy