Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 29 maj 2015 09:00

NURD i zatrzymane prawo jazdy

W dniu wczorajszym policjanci na terenie powiatu prowadzili kolejne działania pn. NURD /Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego/. W całym powiecie 37 pieszych dopuściło się wykroczeń drogowych, z czego 31 zostało pouczonych, natomiast policjanci 6-ciu pieszych ukarali mandatami. Główne przewinienia pieszych to przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym oraz chodzenie po niewłaściwej stronie drogi.

 

Również wczoraj /28.05.2015r./ policjanci z Referatu Ruchu Drogowego suskiej komendy w miejscowości Skawica przed godz. 10.00 zauważyli pojazd marki Mazda, który po przejechaniu obok patrolu znacznie przyspieszył. Funkcjonariusz obsługujący radar typu laser dokonał pomiaru oddalającego się pojazdu, który wskazał prędkość 107km/h. Patrol udał się za mazdą i zatrzymał pojazd. Okazało się, że kierowcą mazdy była 35-letnia kobieta. Z uwagi na to, iż w obszarze zabudowanym obowiązuje prędkość 50km/h, a kobieta znacznie przekroczyła tą liczbę zatrzymano jej prawo jazdy na czas 3 miesięcy /zgodnie z przepisami obowiązującymi od 18.05.2015r./. Równocześnie nałożono na nią mandat w wysokości 500zł i przypisano 10 punktów karnych. W trakcie kontroli wyszło jeszcze, że kierująca nie posiada aktualnej polisy OC, w związku z tym zostanie o tym powiadomiony Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112NURD i zatrzymane prawo jazdy