Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 05 czerwiec 2015 18:10

Okradł przychodnie w Tarnowie

Być może myślał, że nie wpadnie, jeśli dokona kradzieży z dala od domu? Rabusiowi spod Babiej Góry nie wyszły na dobre „popisy” na wyjeździe.

Mieszkaniec powiatu suskiego włamał się do jednej z przychodni na terenie Tarnowa. Po sforsowaniu drzwi szatni dosTał się do pomieszczenia biurowego i wykorzystując nieobecność personelu ukradł ze znajdującej się tam damskiej torebki kilkadziesiąt złotych.  

- Niepokojące odgłosy usłyszeli jednak pracownicy placówki, którzy nakryli rabusia na gorącym uczynku. Ten zaczął uciekać.  Jeden z pracowników ruszył w pościg za spłoszonym włamywaczem, informując o całym zajściu policję – relacjonuje st. asp. Olga Lesińska-Żabińska, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie.

W teren ruszyły policyjne patrole. Będący najbliżej patrol „drogówki” zauważył podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Szybko okazało się, że jest to poszukiwana osoba.

- Będący pod wpływem alkoholu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu – zaznacza policjantka. – Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Skradzione mienie zostało odzyskane. Właściciel przychodni oszacował straty powstałe w wyniku popełnionego przez 42-latka przestępstwa na blisko 350 złotych.

 

 

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Okradł przychodnie w Tarnowie