Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 02 lipiec 2015 12:59

Osielec. Policja zatrzymała dilera

KPP w Suchej Beskidzkiej KPP w Suchej Beskidzkiej

Od pewnego czasu jordanowska policja badała sprawę mieszkańca Osielca, którego podejrzewano o handel narkotykami.

Niczego niespodziewający się 19-latek został zatrzymany w Bystrej. Podczas kontroli pojazdu, którym się poruszał, policjanci znaleźli gram amfetaminy, 3 gramy marihuany i jedną tabletkę extasy. Na tym jednak nie koniec. Okazało się, że w swoim domu 19-latek prowadził również plantację. Funkcjonariuszom jordanowskiej policji nie od razu udało się ją jednak wykryć. Trójka przyjaciół tego młodego mężczyzny wykazała się sporą lojalnością i ukryła sadzonki w domu znajomej. Policjanci nie dali jednak za wygraną i po dokładnym przeszukaniu zabezpieczyli około 500 gramów suszu roślinnego, kilkanaście sadzonek konopi indyjskiej, wagi do porcjowania, woreczki strunowe oraz telefony komórkowe.

Właścicielowi tych przedmiotów, czyli 19-letniemu osielczaninowi postawiono łącznie 22 zarzuty i grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Za pomoc w przestępstwie, utrudnianie postępowania oraz zacieranie śladów odpowiedzą także znajomi sprawcy. Im z kolei grożą kary pozbawiania wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Więcej w tej kategorii: « Karambol w Białce Kolizja w Suchej »
asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Osielec. Policja zatrzymała dilera