Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 22 lipiec 2015 09:50

Olej wycieka na potęgę

Napisał
Plama oleju w Naprawie Plama oleju w Naprawie Andrea

To pewnie przypadek, że w krótkim odstępie czasu na drogach powiatu suskiego w kilku miejscach musiała interweniować straż pożarna, żeby usunąć z drogi olej. Faktem za to jest, że olej na jezdni jest bardzo niebezpieczny i może łatwo spowodować wypadek.

"Najświeższa" sprawa to ta z dzisiejszego poranka w miejscowości Naprawa, gdzie na odcinku 100 m znajdowała się plama oleju. Na szczęście szybko została zneutralizowana przez strażaków, chociaż na popularnej zakopiance trzeba było wprowadzić na czas jej usuwania ruch wahadłowy.

Podobne przypadki oleju na drodze miały miejsce wczoraj na trasie z Zembrzyc do Suchej Beskidzkiej, w Zawoi czy kilka dni temu w centrum Suchej Beskidzkiej.

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Olej wycieka na potęgę