Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 05 sierpień 2015 17:56

Złodzieje crossów rozliczeni

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej mają satysfakcję. W wyniku żmudnej i czasochłonnej pracy  w dniu 4 sierpnia 2015 roku zatrzymali sprawców kradzieży motocykli typu „cross”, która miała miejsce w dniu 26 maja 2015 roku  w miejscowości Kuków.

Wówczas nocą nieznani sprawcy włamali się do piwnicy domu mieszkalnego i dokonali kradzieży dwóch wyczynowych motocykli „crossowych” o wartości około 28 tysięcy złotych na szkodę mieszkańca Kukowa.  Ustalenie sprawców było znacznie utrudnione z uwagi na fakt, że do zdarzenia doszło pod osłoną nocy, nie było żadnych świadków, śladów mogących stanowić punkt zaczepienia w tej sprawie.

Wielotygodniowa, żmudna praca policjantów Wydziału Kryminalnego pozwoliła ustalić i zatrzymać sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy Bielska Białej w wieku 23 i 38 lat. Udział w zatrzymaniu mieli również śląscy policjanci. Skradzione motocykle zostały odzyskane. Jeden z zatrzymanych był dobrze znany śląskim funkcjonariuszom, gdyż w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Zatrzymani przyznali się do przedstawionych zarzutów. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Złodzieje crossów rozliczeni