Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 02 październik 2015 16:49

Organizator napadu zatrzymany w Wadowicach

Napisał

W czwartek zatrzymany został ostatni z trzech mężczyzn, podejrzanych o napad na salon gier w Mucharzu. Prokuratura informuje, że to on był organizatorem całej akcji.

Tydzień temu trzech mężczyzn włamało się do salonu gier w Mucharzu. Zabrali kasetkę z pieniędzmi i odjechali. Mówi się, że z lokalu zginęło 7,5 tys. złotych. Świadek zdarzenia pojechał za nimi i powiadomił policję. Kiedy zauważyli, że są ścigani, zaczęli jechać znacznie szybciej. W Harbutowicach zderzyli się z jadącym z naprzeciwka samochodem i uciekli z miejsca wypadku. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, dwóch z nich udało się zatrzymać od razu. Trzeciego mężczyznę zatrzymano wczoraj w Wadowicach. 

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Organizator napadu zatrzymany w Wadowicach