Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 05 październik 2015 21:11

Weekend na drogach powiatu

Napisał

Wzmożony weekendowy ruch zazwyczaj sprzyja kolizjom. Tym razem nie było inaczej. 

W sobotę w Kukowie motocykl marki Honda najechał na tył samochodu Mercedes E250, który zatrzymał się w oczekiwaniu na możliwość skrętu w lewo. Motocyklista został zabrany do szpitala, ale na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Został ukarany mandatem.

W ten sam dzień do kolizji doszło w Suchej na ul. Kościelnej . Kierowcy Renault Megane i Fiata S.C cofali równocześnie i doprowadzili do zderzenia pojazdów. Również w Suchej - w rejonie skrzyżowania ulic Mickiewicza i Rynek, kierująca samochodem Suzuki Ignis w czasie zmiany pasa ruchu na lewoskręt została uderzona w bok przez pojazd, który wyprzedzał pasem wyłączonym z ruchu, a po zderzeniu oddalił się z miejsca zdarzenia.

W Budzowie kierujący samochodem Mitsubishi Space Star najechał na tył poprzedzającego go Nissana, a w Łętowni Man włączając się do ruchu z pobocza nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Opla i doprowadził do zderzenia bocznego pojazdów.

Kierowcy powinni uważać na wybiegające na jezdnię zwierzęta. W czwartek w Zawoi pod koła Suzuki Grand Vitary wbiegła sarna. W sobotę w Juszczynie kierujący samochodem Renault Megane zderzył się z dzikiem. 

 

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Weekend na drogach powiatu