Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 26 październik 2015 16:10

Zderzenie w Suchej

Napisane przez

Dziś około godz. 12.20 na skrzyżowaniu ul. Wadowickiej z ul. Zamkową doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

 

Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Ford Mondeo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu przy włączaniu się do ruchu z drogi podporządkowanej i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem Peugeot 207. Pasażerka peugeota trafiła do szpitala, po badaniach zwolniona do domu. Policjanci sporządzili dokumentację do wniosku o ukaranie sprawcy.

Dziś około godz. 12.20 na skrzyżowaniu ul. Wadowickiej z ul. Zamkową doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem Ford Mondeo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu przy włączaniu się do ruchu z drogi podporządkowanej i doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem Peugeot 207. Pasażerka peugeota trafiła do szpitala, po badaniach zwolniona do domu. Policjanci sporządzili dokumentację do wniosku o ukaranie sprawcy.

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Zderzenie w Suchej