Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 27 październik 2015 10:46

Rabuś wpadł w ręce stróżów prawa

Napisane przez

Policjanci zatrzymali złodzieja, który obrabował kantor w Makowie Podhalańskim. Przyznał się do winy.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego suskiej komendy wraz z policjantami z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim zatrzymali na terenie Tarnowskich Gór 28-letniego mieszkańca Katowic. Mężczyzna w połowie miesiąca włamał się do kantoru w Makowie Podhalańskim.

- Rabuś otwierając na tzw. pasówkę ,drzwi wejściowe, zabrał metalowy sejf, gdzie było kilkadziesiąt tysięcy złotych – relacjonuje st. asp. Anna Gąsiorek-Rezler, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej. - Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, złożył wszechstronne wyjaśnienia, policjanci przeprowadzili z zatrzymanym wizję na miejscu zdarzenia. 28-latek przyznał się zarzucanego czynu.

Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10, ale w przypadku tego sprawcy może ona być zwiększona nawet do 15 lat, gdyż przedmiotowego czynu dopuścił się w warunkach recydywy, w trakcie warunkowego przedterminowego zwolnienia z zakładu karnego, gdzie odbywał karę za podobne czyny.

Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.

 

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Rabuś wpadł w ręce stróżów prawa