Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 04 listopad 2015 10:58

Zapalił ognisko na boisku...

Ognisko na boisku sportowym? Kiedy we krwi buzuje alkohol można wpaść na taki czy inny głupi pomysł. W weekend została uszkodzona nawierzchnia poliuretanowa na płycie boiska sportowego przy jednej ze szkół w Stryszawie. Zniszczenia zostały oszacowane na 1000zł.

Suscy policjanci, którzy udali się na miejsce stwierdzili, że uszkodzenie powstało na skutek umyślnego zapalenia przedmiotów na obiekcie, co z kolei spowodowało uszkodzenie nawierzchni poliuretanowej. Nie minęło kilka godzin, a w ręce stróżów prawa wpadł sprawca tego procederu, którym okazał się miejscowy.

Usłyszał zarzut jednak dopiero po kolejnych kilku godzinach, gdyż musiał jeszcze wytrzeźwieć. Przyznał się do czynu, ale nie potrafił wytłumaczyć dlaczego podpalił płytę boiska. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat więzienia.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Zapalił ognisko na boisku...