Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 16 grudzień 2015 10:14

Aferka paliwowa

W piątek w Toporzysku doszło do kradzieży paliwa. Mieszkaniec miejscowości miał nadzieję na kilkanaście darmowych litrów drogocennego płynu.

 

 Na podwórku jednego z domów stał ciągnik. Syn właścicielki posesji zauważył, że ktoś kręci się w okolicach pojazdu i podszedł sprawdzić kto to. Przyłapany na spuszczaniu paliwa mieszkaniec tej samej wioski, uderzył właściciela w twarz i zaczął uciekać. Ten jednak rzucił się w pogoń za złodziejem i po chwili go dogonił. Sprawca odpowie za wykroczenie.


Z uwagi na niepokojące sygnały, jakie otrzymała nasza redakcja, a które dotyczyły nieprzyjemnych konsekwencji niektórych komentarzy, możliwość komentowania została tymczasowo wyłączona. Jednocześnie redakcja bardzo dziękując za aktywność Czytelników, pragnie zaapelować o zachowanie kultury we wszelkich komentarzach. Z góry bardzo dziękujemy.

 

 

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Aferka paliwowa