Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 07 styczeń 2014 11:41

Kim jest sprawca wczorajszej kolizji w Suchej Beskidzkiej?

Napisał

Do kolizji doszło 06 stycznia ok. godz. 15-tej w Suchej Beskidzkiej na skrzyżowaniu ulic Wadowickiej i Piłsudskiego. Kierujący samochodem marki Audi A6 jadący od strony Suchej Beskidzkiej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Wadowic 85-letniemu mieszkańcowi Sułkowic poruszającemu się samochodem marki Dacia Sandero.

 

Po uderzeniu w Dacię, kierujący Audi zawrócił na skrzyżowaniu i oddalił się w stronę Suchej Beskidzkiej. Świadkowie zdarzenia nie pozwolili, aby pirat drogowy pozostał bezkarny, spisali numer rejestracyjny sprawcy kolizji a jeden ze świadków pojechał jego śladem. Dzięki właściwej reakcji świadków zdarzenia policja bardzo szybko znalazła pojazd oraz 26-letniego mieszkańca Suchej Beskidzkiej, który przyznał się do spowodowania kolizji a ucieczkę z miejsca zdarzenia tłumaczył szokiem. Mężczyzna był trzeźwy. Jakież jednak było zdziwienie, kiedy po przywiezieniu sprawcy na miejsce kolizji jeden z naocznych świadków oznajmił, iż to nie on kierował samochodem w trakcie zdarzenia.

W związku z tą informacją funkcjonariusze podjęli dalsze czynności w celu wyjaśnienia tych rozbieżności. Sprawę prowadzi suska policja. 


M.B.

Galeria

asdasdasdasdas