Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 07 styczeń 2014 23:39

Weekend na drogach naszego powiatu.

Niestety policja nie mogła narzekać na nudę w ten pierwszy weekend nowego roku, posypało się sporo mandatów.

 

W czwartek 02 stycznia w Jordanowie na ul. Kolejowej kierujący samochodem marki Ford Fiesta na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu uszkadzając „przy okazji” słup energetyczny. Tego samego dnia, na ul. 3 Maja kierujący Mazdą na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i „zahaczył” bokiem Renault Scenic, manewr ten kosztować będzie kierowcę Mazdy 500zł.

Również 02 stycznia, tym razem w Zembrzycach kierujący białym Oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Renault, zmuszając go do ostrego hamowania, w wyniku czego VW Golf jadący za Renault nie wyhamował i najechał na tył Renault. Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia sprawcy kolizji.

 

W piątek 03 stycznia w Wysokiej kierująca samochodem marki Fiat Punto jadąc w kierunku Jordanowa straciła panowanie nad pojazdem, który dachując wypadł z drogi. Oprócz kierowcy samochodem podróżowały jeszcze trzy osoby w tym 10-latek, które, pomimo iż nie doznały poważnych obrażeń zostały przewiezione do szpitala.

Tego samego dnia na skrzyżowaniu w Bystrej kierujący oplem Zafira nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Toyotą RAV4, co doprowadziło do zderzenia obu pojazdów. Sprawca kolizji zapłaci 300zł mandatu.

Natomiast w Zawoi, kierująca samochodem marki Ford Focus wymusiła pierwszeństwo przejazdu, przez co zderzyła się z samochodem marki Opel Vectra, mandat dla sprawczyni opiewa na kwotę 250zł.

 

W sobotę 04 stycznia w Lachowicach kierujący samochodem marki Ford CC stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które z urazami kończyn górnych zostały przewiezione do szpitala.

W Jachówce kierująca Oplem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z prawidłowo jadącym MAN-em. Sprawczyni została ukarana mandatem w wys. 300zł.

W Stryszawie doszło do dachowania pojazdu. Kierujący samochodem marki Fiat Uno nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i wypadł z drogi. Policja „nagrodziła” akrobację mandatem w wys. 220zł.

Natomiast 21-letni mieszkaniec Palczy, postanowił „wyrównać rachunki” z mieszkańcem tej samej miejscowości. W nocy stojący na posesji poszkodowanego samochód marki Peugeot 206 został zdewastowany przez krewkiego młodzieńca. Uszkodzone zostały reflektory, wybite szyby i porysowany dach, straty oszacowano na ok. 3000zł. Sprawca przyznał się do winy, za uszkodzenie mienia grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W niedzielę 05 stycznia w Makowie Podhalańskim na ul. Wolności kierujący pojazdem marki Toyota nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co na prostym odcinku wypadł z jezdni uderzył w słup energetyczny oraz uszkodził przydrożną reklamę. Kierujący nie doznał obrażeń ciała.

 

W poniedziałek 06 stycznia w Wysokiej kierujący Volkswagenem Transporter i kierujący Fiatem Ducato podczas wymijania nie zachowali należytej ostrożności w wyniku, czego doszło do zderzenia bocznego obu tych samochodów. Współwinni kierujący otrzymali solidarnie mandaty w wys. 220zł.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Weekend na drogach naszego powiatu.