Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 12 styczeń 2017 08:58

Zawoja. Pożar domu na Piergiesowych Polankach.

Nieznane są na razie przyczyny pożaru domu jaki w nocy wybuchł na zawojskim osiedlu Piergiesowe Polanki. Działania wciąż trwają.

Akcja prowadzona jest w trudnym terenie. Samochody strażackie dojeżdżają do pożaru nie najbliższą drogą prowadzącą z Zawoi Centrum, lecz nadkładają drogi i jeżdżą przez Przysłop, gdyż dotarcie od centrum wioski jest niemal niemożliwe. W akcji bierze udział 20 zastępów. Straty na pewno będą duże zanim strażacy dojechali do pożaru to ogień rozprzestrzenił się na cały dach. Ratownicy z  pogotowia, których na miejsce pożaru dowieźli strażacy, udzielili pomocy mieszkance domu. Kobieta prawdopodobnie wskutek zdenerwowania źle się poczuła.

 

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Zawoja. Pożar domu na Piergiesowych Polankach.