Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 22 kwiecień 2014 13:26

Z policyjnych raportów

Napisał

Jak co tydzień zerkamy do policyjnych notesów.  Zanotowali oni jeden bardzo groźny wypadek, kilka kolizji, trzech delikwentów wybrało się na przejażdżkę po spożyciu alkoholu, było także włamanie, akt wandalizmu oraz zaprószenie ognia. Poczytajcie…

 

17.04 oprócz kolizji w Wieprzcu, wcześniej opisywanej w naszym serwisie, gdzie na wskutek nie udzielenia pierwszeństwa pojazdu zderzyły się dwa samochody marki VW, doszło także do kolizji w Krzeszowie. Tutaj kierujący VW Golf stracił panowanie nad samochodem, wjechał do przydrożnego rowu, po czym uderzył w stojący na poboczu samochód marki Mercedes Sprinter. W wyczynach tych znacząco „wspierał” go buzujący w organizmie ponad promil alkoholu. Policjanci prawa jazdy nie zatrzymali, gdyż kierujący takowego nie posiadał. Tego samego dnia w Jordanowie na ul. Malejowskiej w ręce policji wpadł rowerzysta, który wybrał się w podróż jednośladem mając 0.9 promila alkoholu w organizmie.

18.04 w Skawicy kierujący Oplem Corsa potrącił sarnę, która wbiegła wprost pod koła samochodu. Natomiast w Jordanowie trzech rzezimieszków wyważyło drzwi balkonowe i włamało się do mieszkania. Uciekli w popłochu, kiedy w mieszkaniu włączył się alarm, po drodze zdążyli jednak „zwinąć” biżuterię.

19.04 w Jordanowie kierujący Hondą nie zachował należytej odległości i najechał na tył samochodu marki Alfa Romeo. Za ten klasyczny „dzwon” policja ukarała sprawcę mandatem 300zł. Tego samego dnia, również w Jordanowie, wandal ostrym narzędziem przeciął tylną oponę Toyoty Yaris. Właściciel oszacował stratę na kwotę ok. 500zł.

20.04 w Jachówce stanął w płomieniach samochód marki Audi. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili, iż przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w samochodzie. Ponadto okazało się, że kierujący tym samochodem znajdował się pod wpływem alkoholu.

Do bardzo groźnego wypadku doszło w Stryszawie. Tam, na prostym odcinku drogi, kierująca samochodem marki Fiat Brava zjechała na przeciwległy pas ruchu „zahaczając” bokiem o prawidłowo jadący samochód marki Opel Astra. Na wskutek zderzenia kierujący Oplem 79-latek z obrażeniami klatki piersiowej został przewieziony do szpitala.

21.04 w Łętowni, na terenie Lasów Państwowych spłonęła szopa z sianem, nad którą znajdowała się nadbudowana myśliwska ambona. Prawdopodobnie doszło do zaprószenia ognia, przez nieznane osoby. Koło Łowieckie z Jordanowa w wyniku pożaru poniosło stratę na wartość ok. 5000zł. 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Z policyjnych raportów