Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 26 kwiecień 2017 21:07

„Pod Krzyżem” miejscem aktu wandalizmu?

W zeszłym tygodniu doszło do dewastacji tablic umieszczonych na krzyżu w miejscu, gdzie odbywają się coroczne majówki organizowane przez ratowników Sekcji Babiogórskiej Grupy Beskidzkiej GOPR. Najprawdopodobniej tablice stały się celem wandalów lub osób, które chciały uzyskać korzyści finansowe z odzysku jednej z tablic.

Pamiątkowa tablica umieszczona na krzyżu na Jubileusz Chrystusa Pana wykonana z aluminium została zmięta i porzucona w Suchej Beskidzkiej, natomiast tablica drewniana została połamana i porzucona niedaleko miejsca, gdzie znajduje się krzyż.

Właściciel posesji, na której znajduje się miejsce modlitw został poinformowany o zaistniałym czynie i zostaną przez niego poinformowane odpowiednie służby porządkowe.

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112„Pod Krzyżem” miejscem aktu wandalizmu?