Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach Parlamentarnych.

środa, 30 kwiecień 2014 07:56

Sprytny złodziej złomu i walc…

Ukraść miedź z terenu jednego skupu złomu i sprzedać w drugim, skomplikowane? Bynajmniej! Dla zaprawionego w bojach przeciętnego złomiarza -hobbysty żaden problem.

 

W poniedziałek makowska policja zatrzymała 42-letniego makowianina, który w ciągu ostatnich dwóch miesięcy czterokrotnie dokonał transferu miedzi z jednego skupu do drugiego. Otóż, ten „przedsiębiorczy” mężczyzna ukradziony w makowskim skupie złom miedziany przetapiał, po czym sprzedawał go w skupie złomu w Suchej Beskidzkiej. W ciągu dwóch miesięcy swojej „działalności” przerobił w ten sposób ok. 40kg złomu o łącznej wartości 640zł. Pomysłowy złomiarz nie zdołał jednak rozwinąć skrzydeł w wymyślonym przez siebie biznesie, makowska policja udaremniła dalsze prowadzenie działalności.

Są tacy, co do walca rwą się ochoczo dopiero po wypiciu kilku „głębszych” i wszystko jest w porządku dopóki chodzi taniec a nie o walec drogowy! Taka pomyłka przydarzyła się w poniedziałek w Stryszawie. Mężczyzna ruszył do walca a raczej ruszył w drogę walcem mając w organizmie 0,71 promila. Długo nie pojeździł, podczas cofania na drogę główną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem ciężarowym z naczepą. No cóż, za takie walcowanie prawo jazdy w rękach policji zostanie.

MB


Kolizja – Juszczyn
Kierujący samochodem m-ki Honda zatrzymał się z zamiarem skrętu w lewo, za nim zatrzymał się samochód marki Suzuki, a jadący za nimi volkswagen nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w suzuki, który dobił do hondy.

zdjęcia : czytelniczka

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Sprytny złodziej złomu i walc…