Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach Parlamentarnych.

wtorek, 06 maj 2014 12:04

Poszukiwany listem gończym zatrzymany w Zembrzycach

Pijany kierowca w kradzionym samochodzie dodatkowo poszukiwany listem gończym -to nie scenariusz filmu sensacyjnego a faktyczne wydarzenie z dzisiejszej nocy. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, którzy zatrzymali Mazdę do kontroli mieli nie lada niespodziankę.

 

Tuż przed godziną pierwszą w nocy patrol policyjny zatrzymał w Zembrzycach samochód do rutynowej kontroli. Woń alkoholu poczuli od razu, nie musieli się też domyślać, od kogo pochodzi, ponieważ kierowca jechał sam. Wynik badania -2 promile tylko potwierdził podejrzenia funkcjonariuszy. A to jeszcze nie wszystko! W trakcie dalszej kontroli okazało się, iż kierowca nie dość, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem to jeszcze poszukiwany jest listem gończym. List gończy został wydany przez Sąd w Krotoszynie. Zatrzymany 29-latek okazał się być poszukiwanym za uchylanie się od odbycia kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności, zasądzony mu notabene za kierowanie pod wpływem alkoholu i dwukrotne niestosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów.

I na tym sprawa mogłaby się zakończyć, gdyby policjanci nie sprawdzali dalej! Otóż okazało się, iż wspomniana wyżej Mazda bynajmniej nie należy do zatrzymanego mężczyzny. Zgadliście! Została skradziona, tej samej nocy z posesji w Ludźmierzu przez naszego delikwenta. A ponieważ z Ludźmierza kawałek drogi, w Suchej Beskidzkiej zabrakło paliwa, które zatrzymany uzupełnił na jednej ze stacji paliw, po czym udał się w dalszą podróż nie płacąc za nie.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzuty za przewinienia z dzisiejszej nocy. Następnie trafi do aresztu, aby odpokutować stare i nowe grzechy. Do tych ośmiu miesięcy Sąd z pewnością coś jeszcze „dorzuci”

MB

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Poszukiwany listem gończym zatrzymany w Zembrzycach