Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 17 maj 2014 13:05

Chciał przejść przez rzekę, porwał go nurt.

Lekarze walczą o życie mężczyzny, który wpadł dzisiaj przed południem do rzeki w miejscowości Bystra.

Silny nurt porwał go, gdy ten usiłował się przedostać na drugi brzeg rzeki Skawy.

Jak informuje rzecznik prasowy suskiej komendy policji Anna Gąsiorek-Rezler mężczyzną jest 25 latek, mieszkaniec województwa świętokrzyskigo.

Do szpitala został przewieziony w stanie krytycznym.

Do nieszczęścia doszło, gdy mężczyzna próbował się przedostać na drugi brzeg rzeki. Nie wiadomo dokładnie czy wszedł do wody sam, czy oberwał się pod nim brzeg. Pewne jest jednak, że mężczyzna nie miał szans z tak silnym nurtem rzeki Skawy.

Błyskawicznie zareagowali strażacy, ale walka z nurtem okazała się trudna. Próbowali go wyciągnąć na pierwszym możliwym moście, niestety nie udało się. Wyłowili go na brzeg dopiero kilkaset metrów dalej. Mężczyzna był nieprzytomny, w zimnej wodzie przebywał około 20 minut, a nurt niósł go aż trzy kilometry.

Mężczyzna zaraz po wyłowieniu na brzeg został przetransportowany do szpitala. Lekarze walczą o jego życie. 

Mężczyzna jest w śpiączce.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Chciał przejść przez rzekę, porwał go nurt.