Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 02 czerwiec 2014 09:50

Tragiczny wypadek w Jordanowie i „czołówka” w Suchej

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Jordanowie. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. 

 

W niedzielę ok. godz. 14:40 w Jordanowie doszło do tragicznego wypadku. Jak informuje Rzecznik Prasowy KPP w Suchej Beskidzkiej Anna Gąsiorek-Rezler: kierujący motocyklem m-ki Honda na ul. 3-go Maja w Jordanowie w miejscu niedozwolonym podjął manewr wyprzedzania kilku pojazdów, a następnie z dużą prędkością w rejonie skrzyżowania uderzył w bok pojazdu m-ki Opel Astra, którego kierująca wcześniej podjęła manewr skrętu w lewo.

W wyniku zdarzenia 40-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Do zderzenia czołowego dwóch samochodów doszło 30.05 w Suchej Beskidzkiej. Wieczorem, ok. godz. 22:40 kierujący Mazdą 20-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym Mercedesem Vito. Obaj mężczyźni, kierowca Mazdy oraz kierowca Mercedesa z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Tragiczny wypadek w Jordanowie i „czołówka” w Suchej