Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 06 luty 2018 08:14

Sucha Beskidzka. Nie zapanował nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny

Sucha Beskidzka. Nie zapanował nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny FOTO. facebook/Gdzie stoją? Maków Podhalański, powiat suski

Niebezpiecznie zaczął się wtorek na suskich drogach. W Suchej Beskidzkiej samochód uderzył w przydrożny słup energetyczny.

Tuż po północy, kierujący samochodem marki Volkswagen golf plus jadąc w kierunku Stryszawy nie zapanował nad pojazdem i w rejonie PKP w Suchej Beskidzkiej wypadając z drogi uderzył w słup energetyczny, co spowodowało jego znaczące uszkodzenie. Według wyjaśnień kierowcy wynika, że utrata panowania nad pojazdem spowodowana została przez psa, który wtargnął na jezdnię bezpośrednio przed samochód i zmusił kierowcę do gwałtownego hamowania. Trwają wyjaśnienia prowadzone przez KPP w Suchej Beskidzkiej. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia konieczna była interwencja policji, straży pożarnej oraz pogotowia energetycznego.

 

HomeAlarmowy 112Sucha Beskidzka. Nie zapanował nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny