Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 30 czerwiec 2014 15:14

Z policyjnych raportów

Miniony weekend upłynął pod znakiem kolizji. Policjanci odnotowali m.in. próbę sforsowania skrzyżowania na czerwonym świetle, oraz kolizję spowodowaną przez małoletnią kierującą niezarejestrowanym quadem.

 

26.06 w Suchej Beskidzkiej na ul. Szpitalnej kierująca samochodem marki Suzuki próbowała zbyt szybko pokonać ostry zakręt, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bok Opla Vectry jadącego z naprzeciwka. Sprawczyni otrzymała mandat w kwocie 220zł.

27.06 w Naprawie kierujący samochodem marki Audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co uderzył w tył jadącej przed nim Toyoty Rav4. W tym wypadku mandat wyniósł 300zł.

28.06 w Suchej Beskidzkiej na ul. Mickiewicza 20-latek kierujący samochodem marki Audi postanowił przemknąć przez skrzyżowanie pomimo palącego się czerwonego światła. Manewr nie powiódł się, Audi uderzyło w prawidłowo jadący Chevrolet Spark. Sprawcy zatrzymano prawo jazdy.

Tego samego dnia w Stryszawie motocyklista najechał na tył VW Golf, na szczęście obyło się bez ofiar.

29.06 w Bieńkówce 13-latka spowodowała kolizję jadąc niezarejestrowanym quadem. Młoda mieszkanka Bieńkówki nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z samochodem marki Fiat Punto kierowanym przez mieszkankę Sułkowic. Sprawą zajmie się Sąd dla nieletnich.

Tego samego dnia w Suchej Beskidzkiej na ul. Role 18-letni mieszkaniec tego miasta, kierujący Peugeotem zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, iż Suszanin nie dostosował prędkości i techniki jazdy do panujących warunków na drodze. Samochodem oprócz kierowcy poróżowali jeszcze trzej pasażerowie, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Młody kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500zł.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Z policyjnych raportów