Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 01 lipiec 2014 14:17

Z policyjnych raportów

Uwaga na oszustów internetowych, wczoraj jeden z mieszkańców Zawoi przekonał się jak bardzo niepewne są takie transakcje. Natomiast mieszkaniec Krzeszowa na własnej skórze poczuł, do czego prowadzi jazda pod wpływem alkoholu, bez względu na to, jakim jedzie się pojazdem.

Mieszkaniec Zawoi postanowił zakupić części samochodowe za pośrednictwem jednego z serwisów internetowych. Znalazł interesujące go produkty, dokonał transakcji oraz uiścił zapłatę w wysokości 1200zł. Niestety sprzedający okazał się oszustem. Pomimo otrzymania zapłaty, mieszkaniec Gniazdowa nie wysłał Zawojaninowi zakupionego towaru. Oszukany mężczyzna powiadomił policję.

 Mieszkaniec Krzeszowa boleśnie przekonał się jak może się skończyć jazda pod wpływem alkoholu, nawet jeżeli jedzie się zwykłym rowerem. 64-letni mężczyzna, jadąc rowerem stracił równowagę i przewrócił się tak pechowo, że uderzył głową w przepust przy drodze. Na wskutek uderzenia doznał poważnych uszkodzeń głowy i szyi. Z uwagi na wyczuwalną woń alkoholu z ust mężczyzny w szpitalu pobrano mu krew do badań.

Tego samego dnia policjanci odnotowali także trzy kolizje. W Suchej Beskidzkie na ul. Role, kierujący samochodem VW najechał na tył Suzuki Swift, kiedy ten zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Mandat dla sprawcy wyniósł 500zł. Natomiast na ul. Makowskiej również w Suchej Beskidzkiej 32-latek kierujący Skodą Octavia nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył samochodu Peugeot 308. W tym przypadku mandat wyniósł 300 zł.

Trzecia kolizja miała miejsce na ul. Zakopiańskiej. Mieszkaniec Szaflar kierujący Mercedesem Sprinter jadąc w kierunku Naprawy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w bok skręcającego przed nim w lewo… Mercedesa Sprinter, którym kierował mieszkaniec Skomielnej Czarnej. Sprawca kolizji otrzymał mandat w wysokości 300zł.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Z policyjnych raportów