Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 04 lipiec 2014 07:41

Z policyjnych raportów

Kolejna porcja informacji z policyjnych raportów. Oprócz kolizji policjantom "trafił się" także rowerzysta pod wpływem alkoholu, poczytajcie...

 

W środę w miejscowości Zembrzyce doszło do kolizji drogowej, w której mieszkaniec Suchej Beskidzkiej kierując Fordem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył Nissana, którym kierował mieszkaniec Leśnicy. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Po upływie godziny do podobnej kolizji doszło w Suchej Beskidzkiej na ul. Makowskiej. W tym przypadku kierujący Fiatem Skawczanin najechał na tył Matiza, którym kierowała mieszkanka Grzechyni. Sprawcy wystawiono mandat karny.

Czwartek rano okazał się pechowy dla 54-letniego rowerzysty, który wybrał się na przejażdżkę po Stryszawie, gdzie policjanci z drogówki kontrolowali wszystkich przejeżdżających kierowców. Skontrolowali też cyklistę, który niestety nie powinien był wsiadać na rower, bo w organizmie miał półtora promila alkoholu.

Natomiast w Suchej Beskidzkiej na ul. Wadowickiej kierujący samochodem marki VW w podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu drogą K-28 samochodem marki Ford Focus i doprowadził do zderzenia pojazdów. Na szczęście ucierpiały tylko samochody. Sprawca otrzymał 500-złotowy mandat.

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Z policyjnych raportów