Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 28 lipiec 2014 10:37

Z policyjnych raportów

Napisane przez

Z policyjnych notesów wybraliśmy dzisiaj tylko kilka zdarzeń, na szczęście miniony weekend na drogach naszego powiatu przebiegł dosyć spokojnie.

 

W piątek 25.07 W Suchej Beskidzkiej na ul. Piłsudskiego mieszkaniec Stryszawy kierując VW nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go motocyklisty ze Skawiec. W wyniku czego, kiedy motocyklista zahamował, kierujący samochodem nie zdołał zatrzymać pojazdu i uderzył w niego. Motocyklista ze złamanymi nadgarstkami trafił do szpitala.

Kolizja drogowa, do której doszło w sobotę, 26.07 na ul. Wadowickiej w Suchej Beskidzkiej również spowodowana była nie zachowaniem bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu. Mieszkaniec Budzowa kierując Skodą nie zadbał o zachowanie bezpiecznej odległości i uderzył w jadącego przed nim Fiata, został ukarany mandatem karnym.

Natomiast w niedzielę, 27.07 w Makowie Podhalańskim na ul. Kopernika mieszkanka tego miasta doprowadziła do kolizji nieumiejętnie włączając się do ruchu. Kobieta wykonując manewr skrętu w prawo zbyt mocno nacisnęła pedał gazu, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała na przeciwny pas ruchu uderzając w prawidłowo jadącego motocyklistę. Pasażerka motocykla z urazem nogi trafiła do szpitala.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Z policyjnych raportów