Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 15:01

Trzy dni – trzy kolizje

W ostatnim tygodniu doszło do szeregu zdarzeń drogowych na terenie powiatu suskiego. Na szczęście obyło się bez najgorszego.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Budzowie 13 września. Kierująca samochodem Peugeot 307 nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem Citroen.

- Sprawczyni ukarana mandatem karnym. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległa bariera energochłonna – poinformowała asp. sztab. Anna Gąsiorek-Rezler, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej.

Dzień później w Zawoi kierujący mercedesem w trakcie cofania na drodze wojewódzkiej, nie zachował należytej odległości od pojazdu volvo, który zatrzymał się za nim, w wyniku czego doprowadził do zderzenia. Sprawcę ukarano mandatem.

Z kolei w niedzielę kierujący samochodem marki Opel Astra, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego najechał na tył Nissana Qashqai.

- Sprawcę pouczono – dodała policjantka.

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Trzy dni – trzy kolizje