Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 01 październik 2018 15:02

Popili i – niestety - pojechali

Napisane przez

Na szczęście nie doszło do najgorszego, ale potencjalnych zabójców na suskich drogach niestety nie brakuje.

Każdy, kto siada za kierownicę i postanawia prowadzić pojazd pod wpływem alkoholu, może stać się zabójcą. To znana prawda. Niestety, na terenie powiatu suskiego nie brakuje tych, którzy mają to za nic. Przykładem jest kierowca osobówki, którą do kontroli zatrzymali stróże prawa w Makowie Podhalańskim, podczas której wyczuli zapach alkoholu.

- Badanie trzeźwości wykazało, iż kobieta wsiadła za kierownicę mając niespełna 1,30 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano jej prawo jazdy, a sprawa prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości znajdzie finał w sądzie, który może ukarać grzywną, ograniczeniem wolności albo pozbawieniem wolności do lat 2 kierowcę – informują przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

Do kolejnego zdarzenia z udziałem podchmielonego kierowcy doszło w Jordanowie. Kierujący samochodem marki Proton, mając w organizmie ponad 2,40 promila alkoholu, jadąc w stronę Sidziny, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi uderzając w zaparkowany pojazd marki Opel Corsa, a siła uderzenia spowodowała uderzenie w następny zaparkowany pojazd marki Renault Laguna.

- Mężczyzna został zatrzymany i na drugi dzień usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie jeszcze za spowodowanie kolizji – informują suscy stróże prawa.

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Popili i – niestety - pojechali