Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 09 październik 2018 14:06

Szybka akcja policji, złapali złodziei

Policjanci po krótkim czasie ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem w Makowie Podhalańskim

W sobotę dyżurny Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim otrzymał zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy dokonali sprzedaży w punkcie skupu złomu przedmiotów, co do których istniało podejrzenie, że mogą pochodzić z przestępstwa.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia ustalili, że doszło do włamania do jednego z domów na ul. Wolności, ujawnili uszkodzone zabezpieczenie drzwi, po wejściu do budynku stwierdzili brak kaloryferów i wanny, a w obrębie tego miejsca rozlaną wodę. Z ustaleń wynikało, że chwilę wcześniej w rejonie tego budynku zauważono dwóch mężczyzn pchających taczki z grzejnikami.

W wyniku podjętych przez policjantów czynności, w ciągu godziny jeden z patroli zatrzymał dwóch mężczyzn w wieku 49 i 43 lat, ukrywających się w jednym z pustostanów na terenie Makowa Podhalańskiego, a przy nich taczkę, którą przewozili skradzione rzeczy.

Mężczyźni przyznali się do czynu i usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Sucha Beskidzka

 

HomeAlarmowy 112Szybka akcja policji, złapali złodziei