Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Alarmowy 112 (1809)

We wtorek 31 marca 2020 r. w Kojszówce 25-letni mieszkaniec powiatu suskiego pod nieobecność właściciela domu, wyważył okno, a następnie wszedł do środka. W trakcie penetracji jego wnętrza ukradł znalezione pieniądze tj. około 7 tyś. zł, a także konsole do gier oraz markowe ubrania.

Komunikaty i apele w okresie stanu epidemii rozpowszechniane w mediach, sklepach spożywczych, a także przez policjantów, strażaków, oraz strażników miejskich nie dotarły do wszystkich mieszkańców powiatu suskiego i wadowickiego. Podczas ubiegłego weekendu (3-5.04.2020), policjanci ujawnili 53 przypadki nieprzestrzegania  zakazów wprowadzonych w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa. W powiecie wadowickim tamtejsi stróże prawa wspierani przez żołnierzy i strażników miejskich sprawdzają, czy mieszkańcy nie łamią przepisów dotyczących kwarantanny. Policjanci docierają nawet do trudno dostępnych miejsc.

wtorek, 07 kwiecień 2020 09:29

Śmiertelny upadek z okna

Napisane przez

Wczoraj (6 kwietnia) wieczorem w Suchej Beskidzkiej doszło do tragicznego zdarzenia. Przy ulicy Szpitalnej 57-letnia kobieta wypadła z okna na drugim piętrze, co skończyło się dla niej śmiercią na miejscu.

piątek, 03 kwiecień 2020 11:08

Po pijaku wjechał w słup

Napisał
Zamiast zostać w domu postanowił wypić alkohol i prowadzić skuter Piaggio .

Nie pomagają ostrzeżenia, apele i prośby. Niemal każdego dnia strażacy są wzywani do pożarów traw i krzewów. Podpalanie nieużytków może stanowić śmiertelne zagrożenie.

środa, 01 kwiecień 2020 08:32

Kradli wódkę i jedzenie

Napisane przez

Do kradzieży sklepowych doszło w ostatnich dniach w Białce.

wtorek, 31 marzec 2020 10:47

Pożar budynku w Białce

Napisane przez

Ogień pojawił się w budynku produkcyjnym w Białce we wtorek 31 marca.

wtorek, 31 marzec 2020 07:49

Łuna nad Bystrą Podhalańską

Napisane przez

Ogień pojawił się w nocy w poniedziałek 30 marca. Do akcji ruszyły strażackie wozy bojowe.

poniedziałek, 30 marzec 2020 07:44

Na małopolskich drogach giną ludzie!

Napisane przez

Pomimo zadań związanych z epidemią policjanci SPEED kontynuuje walkę z piratami drogowymi.

Strona 1 z 140

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112