Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Alarmowy 112 (1683)

poniedziałek, 14 październik 2019 13:47

Nie wszystkie autobusy były sprawne

Napisane przez

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej często prowadzą kontrole autobusów obsługujących regularne linie.

sobota, 12 październik 2019 15:06

Poszukiwania małego chłopca w Zawoi [AKTUALIZACJA]

Napisane przez

W Zawoi trwają poszukiwania siedmioletniego chłopca.

czwartek, 10 październik 2019 14:12

Pożar na drodze w Naprawie

Napisane przez

Strażacy zostali wezwani do akcji w czwartek po południu. Ogień objął cały pojazd.

W czwartkowe popołudnie 10 października doszło do pożaru samochodu dostawczego w Naprawie. Interesowali strażacy. Ogień ugaszono.

Na szczęście nikt nie został poszkodowany podczas tego zdarzenia.

 

środa, 09 październik 2019 09:37

Z promilami we krwi wiózł nieletnią siostrę

Napisane przez

Niespotykaną głupotą popisał się jeden z 17-latków. Został zatrzymany przez policję w chwili, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

piątek, 11 październik 2019 07:59

Zdarzenie w Makowie Podhalańskim [AKTUALIZACJA]

Napisane przez

Na ulicy Wolności w Makowie Podhalańskim we wtorek 8 października miało dojść do zderzenia dwóch pojazdów. Jak się okazało, było znacznie groźniej.

W całej Polsce wciąż dochodzi do kolejnych prób wyłudzania pieniędzy metodami wciąż modyfikowanymi przez sprawców. Coraz więcej osób ma świadomość tego, w jaki sposób działają sprawcy oszustw i jak nie stać się ich ofiarą. Przestępcy nie pozostają jednak w tyle i modyfikują swoje działania.  Ostatnio wykorzystywaną przez nich metodą jest tzw. oszustwo „na policjanta”. Sprawcy wykorzystują zaufanie społeczeństwa do funkcjonariuszy Policji i wyłudzają pieniądze.

piątek, 04 październik 2019 15:48

Sucha: Dzwon na skrzyżowaniu

Napisał

Kolizja jaka kilkadziesiąt minut temu miała miejsce w Suchej Beskidzkiej na skrzyżowaniu ul. Batalionów Chłopskich i ul. Beniowskiego mogła mieć poważne konsekwencje. Na szczęście rozeszło się po kościach.

piątek, 04 październik 2019 13:27

Zderzenie osobówek w Juszczynie, jedna osoba w szpitalu

Napisane przez

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze w Juszczynie. Prawdopodobną przyczyna nieudzielnie pierwszeństwa przejazdu.

piątek, 04 październik 2019 08:48

Wpadli z narkotykami, bo przejechali na czerwonym

Napisane przez

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nie tylko poruszali się samochodem nieprzepisowo ale też posiadali przy znaczne ilości suszu roślinnego marihuany.

Strona 1 z 130

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112