Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 24 październik 2018 23:01

Brak energii na trening – bezpieczne suplementy, które dodadzą Ci siły

Bywają dni, w których nie chce Ci się zupełnie nic. Najchętniej nie wstawałoby się z łóżka, ale przecież trening sam się nie zrobi. Czy istnieje jakieś wyjście z tej sytuacji? Jak najbardziej – jest nim odpowiednia suplementacja. Przedstawiamy zestaw bezpiecznych i sprawdzonych specyfików, które postawią Cię na nogi i sprawią, że zacznie Ci się chcieć!

 

Caffeine

200 mg kofeiny – oto przepis na zastrzyk energii przed treningiem. Nikogo nie trzeba przekonywać o pobudzającym działaniu kofeiny, ale dawka 200 mg zawarta w suplemencie diety od Allnutrition skłania do jednej reakcji – wow! Caffeine stawia na nogi zdecydowanie lepiej niż kawa, sprawiając, że zapominasz o zmęczeniu i zyskujesz siły na ciężki trening. Za poboczne, korzystne działanie preparatu należy uznać wsparcie w spalaniu tkanki tłuszczowej, do którego poprzez przyspieszony metabolizm organizmu doprowadza wysoka obecność kofeiny.

Ashwagandha Forte

Ashwagandha Forte to suplement bazujący na ekstrakcie z żeńszenia indyjskiego, którego w składzie jest aż 800 mg. To duża dawka, która zapewnia pożądane efekty w postaci maksymalnego pobudzenia przedtreningowego. Sięgając po Ashwagandha Forte od SFD Nutrition, Twoja gotowość do wysiłku fizycznego sięga 100%. Pojedyncza dawka daje zastrzyk energii tak potrzebnej do wszelkiego rodzaju ćwiczeń, niezależnie od ich charakteru.

Dzięki Ashwagandha Forte możesz dać z siebie wszystko na treningu, co sprzyja osiąganiu lepszych rezultatów w krótszym czasie. Skupiasz się wyłącznie na ćwiczeniach i wykonujesz je przy maksymalnej koncentracji, dzięki czemu robisz to po prostu lepiej, efektywniej. Ashwagandha Forte poleca się przed treningiem wydolnościowym, szybkościowym, siłowym lub jakimkolwiek innym, który wymaga dużego zaangażowania energii.

Intra Workout Pro Series

Intra Workout Pro Series to kompleks różnych składników, wśród których prym wiodą aminokwasy BCAA, beta alanina, tauryna, tyrozyna i kofeina. Dostępność tego ostatniego składnika w ilości 124 mg zapewnia efektywne pobudzenie przedtreningowe, a 1600 mg beta alaniny poprawia wydolność mięśniową w trakcie treningu. Z jednej strony zyskujesz więc efekt pobudzenia przed ćwiczeniami, a z drugiej w ich trakcie możesz dać z siebie tyle, ile potrafisz.

Guarana Caffeine

Guarana Caffeine pozwala na uzyskanie pobudzającego efektu poprzez wykorzystanie właściwości kofeiny. W tym przypadku ważne jest źródło jej pochodzenia, ponieważ pozyskano ją z nasion rośliny tropikalnej Paullinia Cupana, co jeszcze bardziej wzmaga jej pożądane, stymulujące właściwości. Jeżeli potrzebujesz motywacyjnego „kopa” przed treningiem i czujesz, że brak Ci sił na intensywny wysiłek, suplement Guarana Caffeine wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Z kolei w trakcie treningu daje Ci on więcej energii i tym samym wspiera uzyskiwanie lepszych rezultatów na siłowni, bieżni czy boisku.


Artykuł powstał przy współpracy z http://www.sfd.pl

asdasdasdasdas
Home