Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 29 październik 2018 20:44

Nowe centrum medyczne Medi Concept w Stryszawie

Medi Concept to nowe miejsce na mapie naszego powiatu. Nowoczesne centrum medyczne powstało na stryszawskiej Stachówce i przyjmuje już pierwszych pacjentów. Obiekt specjalizuje się w rehabilitacji i stomatologii, ale znajdą się w nim także liczne poradnie specjalistyczne, USG i profesjonalny punkt laboratoryjny Diaklin. 

 

Centrum medyczne znajduje się tuż przy głównej drodze, ma wygodny parking. Otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19.

 


W ramach rehabilitacji w Medi Concept można skorzystać z zabiegów fizykoterapii, masaży, rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej. Dla emerytów i rencistów przygotowane zostały specjalne pakiety promocyjne, m.in. za 3 zabiegi fizykalne dziennie (przez 10 dni) zapłacimy 120 zł. Szczegółowe informacje, ceny i pakiety dostępne są na portalu społecznościom Medi Concept na Facebooku oraz stronie internetowej https://medi-concept-medical-clinic.business.site/

 

Nowe centrum medyczne oferuje także szeroką ofertę usług stomatologicznych, w tym zabiegi ogólne, wybielanie zębów, leczenie zachowawcze i kanałowe, protetykę, RTG, stomatologię estetyczną, chirurgię oraz zabiegi higieniczne i profilaktyczne.

 

W stryszawskim Medi Concept pacjentów przyjmują wykwalifikowani lekarze z zakresu różnych dziedzin medycyny. Powstały poradnie alergologiczna, chorób płuc i gruźlicy, chirurgiczno-proktologiczna, chorób wewnętrznych, urazowo-ortopedyczna, neurologiczna, nefrologiczna, ginekologiczna, leczenia bólu, dermatologiczna, kardiologiczna, laryngologiczna, onkologiczna, diabetologiczna, chorób zakaźnych i odzwierzęcych, neurochirurgiczna, urologiczna, chirurgii naczyniowej, endokrynologiczna i rehabilitacyjna. Otwarta jest także przychodnia dietetyczna – można przyjść na konsultacje lub szczegółową analizę masy i składu ciała.

 

Medi Concept – nowa placówka medyczna na terenie powiatu suskiego jest już otwarta i czeka na kolejnych pacjentów. Więcej informacji na Facebooku, stronie internetowej https://medi-concept-medical-clinic.business.site/ oraz pod numerami telefonów: 889 774 996 i 33 874 72 27.

ShowMeble
Home