Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 31 październik 2018 20:47

Porównywarki kredytów - pomocne?

Na pytanie, czy porównywarki kredytów są pomocne, można odpowiedź jedynie twierdząco. W tym tekście argumentujemy, dlaczego warto z nich korzystać.

 

Po pierwsze: oszczędność

Na takich stronach jak https://kredytowo.org/ otrzymujesz dostęp do konkretu. Liczb, procentów, czytelnie przedstawionych parametrów, które sprawiają, że jedne kredyty są bardziej opłacalne od drugich. Czasami to naprawdę niewielkie różnice, ale w skrajnych przypadkach mówimy o setkach złotych miesięcznie za kredyt na tę samą kwotę i tę samą liczbę rat. Dlatego nie ma wątpliwości, że dzięki porównywaniu można po prostu oszczędzić realne pieniądze. Po co wybierać kredyt w drogim banku?

Po drugie: wygoda

Porównywarkę kredytów możesz włączyć na tablecie, smartfonie, komputerze osobistym, laptopie. Gdziekolwiek jesteś, potrzebujesz zaledwie chwili na wyszukanie aktualnego zestawienia banków i sprawdzenia, który oferuje najtańszy kredyt. Nie musisz wychodzić z domu ani jechać do doradcy. Po prostu klikasz, nawet w środku nocy. Co więcej, oszczędzasz mnóstwo czasu, ponieważ oferty wszystkich banków znajdują się w jednym miejscu, nie trzeba tworzyć własnego rankingu, przechodząc ze strony na stronę, nie wspominając o wizytach w siedzibach różnych banków.

Po trzecie: aktualność

Porównywarki kredytowe bazują na aktualnych danych, dlatego można na nich polegać. Dobrze wiesz, że liczy się najświeższa oferta banków. Sytuacja na rynku finansowym jest dynamiczna. Czasami ten sam bank, który wydaje się najtańszy, po kilku miesiącach nie jest już tak atrakcyjny w stosunku do konkurencji. Dlatego nie warto bazować na opiniach znajomych, którzy kiedyś mieli jakieś doświadczenia z kredytami, a konkretnie porównywać oferty, ewentualnie korzystając z pomocy profesjonalnego doradcy.

Po czwarte: intuicyjność

Czytelność w porównywarce kredytów gotówkowych kredytowo.org zasługuje na pochwałę. Bankowość kojarzy się ze skomplikowanymi pojęciami, liczbami, ukrytymi danymi, tymczasem w tym miejscu masz zgromadzone wszystko, co najważniejsze, przedstawione bardzo prosto, czytelnie nawet dla laika.

Po piąte: wiarygodność

Porównywarka kredytów jest pomocna, ale i godna zaufania. Nawet gdyby założyć, że informacje zawarte na stronie są niedokładne lub wprost nieaktualne bądź błędne, i tak masz przed sobą formalną procedurę przed podpisaniem umowy. Możesz sprawdzić polecaną ofertę osobiście i przekonać się, czy faktycznie jest tak korzystna. Jeśli tak, wystarczy już dopełnić formalności i cieszyć się kredytem na dowolny cel, samochód czy mieszkanie.

Home