Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 13 listopad 2018 20:59

Masz już ich dość ?

Gdy nasze ciało nadmiernie jest zarośnięte lub włosy pojawiają się w miejscach, które sprawiają że czujesz się nieswojo, to jest czas aby rozważyć możliwość usunięcia niechcianych włosów.

 

Ile z Nas narzeka, że rano nie ma czasu na makijaż, kawę czy śniadanie? Poranna toaleta kobiety często nie ogranicza się tylko do prysznica i makijażu…. Tutaj często potrzeba znacznie więcej czasu, aby móc wyjść z domu i pokazać się otoczeniu, bo nasza broda, czy też wąsik po zgoleniu musi być dokładnie zakryty L Bardzo często goląc włosy rano, wieczorem już są widoczne L

Starsze metody usuwania zbędnego owłosienia m.in. wyrywanie, golenie, woskowanie, elektroliza, IPL lub depilatory mechaniczne dają tylko tymczasowy efekt, a często niektóre z nich są bardzo bolesne i nieprzyjemne L.

Dermatolodzy coraz częściej zalecają depilację laserową na problemy z wrastającymi włosami i zapaleniem mieszków włosowych  – różowe guzki i krostki, stany ropne, które swędzą i bolą, powodując duży dyskomfort.

Dzięki LightSheer depilacja laserowa stała się najczęściej wykonywanym zabiegiem kosmetyki estetycznej na świecie. To absolutny HIT ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć, przyciągają do salonów piękności nie tylko kobiety, ale również mężczyzn.

Chcesz zdążyć przed latem, by mieć już spokój z goleniem, woskowaniem na ZAWSZE ?  To już ten czas, by rozpocząć serię zabiegów J

http://www.magiaspa.com/zabiegi-laserowe/trwale-usuwanie-owlosienia/

Zapraszamy

MAGIA SPA

Tel. 660 050 534

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home