Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 29 listopad 2018 17:01

Sucha Beskidzka. "Kolędowanie z Anną Wyszkoni”

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchej Beskidzkiej wraz z Burmistrzem Miasta Sucha Beskidzka Stanisławem Lichosytem oraz Proboszczem Parafii NNMP w Suchej Beskidzkiej Wiesławem Popielarczykiem serdecznie zapraszają na koncert „Kolędowanie z Anną Wyszkoni”, który odbędzie się 28 grudnia 2018 r. o godzinie 18.00 w suskim kościele.

 

Koncert kolęd uświetni występ Anny Wyszkoni. Przed koncertem zagrają i zaśpiewają uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2, którzy uczęszczają do „Małej Ziemi Suskiej”, kółka regionalnego oraz suskiej Szkoły Muzycznej 1 stopnia oraz studentka Akademii Muzycznej w Katowicach - Kasia Cyganik w akompaniamencie Pawła i Bartłomieja Cyganik.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej.

Organizatorzy rozprowadzać będą „cegiełki” na organizację i wsparcie tegoż koncertu w cenie 50 zł/szt., których posiadanie zagwarantuje, iż nie zabraknie miejsca tego dnia wśród kolędujących (tak jak stało się pomimo ostrzeżeń w przypadku ubiegłorocznego „Kolędowania z Brathankami”).

Z góry dziękujemy wszystkim osobom i sponsorom, których zaangażowanie i ofiarność pozwoli na organizację wyjątkowego wydarzenia w naszym mieście.

Home