Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 28 grudzień 2018 22:50

Zaznacz obecność swojej firmy on-line – zainwestuj w stronę firmową!

Dotarcie do szerokiej gamy klientów możliwe jest również przez internet – podstawa to własna strona firmowa.

 

„Gdy czegoś nie można znaleźć w internecie, to znaczy, że to nie istnieje”. Obecnie bardzo często możemy spotkać się z tym powiedzeniem, które rzeczywiście ma w sobie ziarno prawdy. W internecie szukamy rożnych informacji – także tych związanych z usługami i produktami. Właśnie dlatego tworzenie stron WWW to jedna z głównych ofert wybieranych przez firmy, które rozpoczynają swoją działalność.

Dlaczego warto zainwestować we własną stronę WWW? Jaka powinna być dobra strona internetowa dla firmy? W końcu, jak można stać się jej właścicielem?

 

Dlaczego warto mieć swoją stronę internetową?

Dla wielu nowych przedsiębiorców posiadanie własnej strony internetowej nadal wydaje się niepotrzebne. Wysokie koszty, dodatkowa praca, obawa o problemy z jej obsługą, mała wiara w to, że strona może coś zmienić – to tylko kilka wymienianych przeszkód.

Jednak obecnie za tworzenie stron WWW wcale nie trzeba płacić bardzo dużo, a posiadanie własnego adresu w sieci niesie ze sobą szereg zalet.

 

Zalety posiadania strony firmowej:

  • łatwe dotarcie do wielu potencjalnych klientów – aktualnie z internetu korzysta większość Polaków
  • budowa pozytywnego wizerunku i zaufania – firmy posiadające własne strony WWW są lepiej postrzegane przez klientów
  • dostęp do najważniejszych informacji – strona WWW przekazuje odwiedzającym najważniejsze dane?

W sieci znajduje się mnóstwo stron internetowych – nie każda jednak może być określona mianem dobrej. Czym powinna zatem wyróżniać się strona firmowa, która ma pomóc przedsiębiorcy odnieść sukces?

Na dobrą stronę składa się wiele elementów – właśnie dlatego tworzenie stron WWW jest obecnie dość złożoną czynnością, która musi być dobrze przemyślana i zrealizowana.

Przede wszystkim strona powinna być atrakcyjna pod względem wizualnym i powinna zawierać najważniejsze informacje podane w przystępny, atrakcyjny dla odbiorcy sposób.

Ważne są również kwestie techniczne – strona powinna szybko wyświetlać się na komputerze, a także powinna być dostępna na urządzeniach mobilnych, czyli smartfonach i tabletach, z których obecnie tak często korzystamy. Dzisiaj najczęściej wybierane są tak zwane strony responsywne, które automatycznie dopasowują się do ekranu urządzenia, na którym są otwierane.

Warto też tworzenie stron WWW połączyć ze skorzystaniem z różnych metod promocji. Najczęściej wybór pada wtedy na SEO, czyli na optymalizację i pozycjonowanie stron WWW, czyli na reklamę, która prowadzona jest za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych.

Można też korzystać z innych metod promocji, na przykład reklamować się w mediach społecznościowych jak Facebook, wybrać e-mail marketing czy marketing treści – stronę WWW uzupełnić o bloga zawierającego pomocne informacje.

 

Jak stać się właścicielem firmowej strony WWW?

Chociaż można wybrać samodzielne tworzenie stron WWW na podstawie dostępnych w sieci szkoleń, to jednak najlepiej powierzyć to w ręce ekspertów w tej dziedzinie.

Agencje, które oferują tworzenie stron WWW, mogą przygotować idealnie dopasowany produkt, który jeszcze lepiej spełni swoje wymagania.

Do skorzystania ze swojej oferty tworzenia stron www zaprasza Agencja Marketingowa Online Group z Krakowa.

 

Home