Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Husqvarna bliżej Ciebie! Nowy autoryzowany sklep w Białce.

Kto spróbował – ten wie! Maszyny spod znaku pomarańczowego koloru to już dosłownie legendarna jakość. Użytkownicy potwierdzają znacznie dłuższą żywotność aniżeli sprzęt konkurencyjnych producentów, nie mówiąc już o tanich urządzeniach produkowanych dla marketów czy też tych sprzedawanych na bazarach.

 

Sieć autoryzowanych punktów marki Husqvarna stała się bogatsza o kolejny sklep, tym razem w Białce. W nowym sklepie Klient znajdzie bardzo szeroki wybór pilarek, kosiarek, kos spalinowych, dmuchaw, traktorów ogrodowych, kosiarek automatycznych (Automower), odśnieżarek, nożyc żywopłotowych i wszelkich akcesoriów szwedzkiej marki. Pełny adres sklepu to Białka 640. Godziny otwarcia: pon.-pt. 8.30-16.30, sobota 8.30-13.30.

 

Na co szczególnie warto zwrócić uwagę w ofercie sklepu?

 

-W ostatnim czasie hitem sprzedażowym Husqvarny są Automowery czyli niezależne, automatyczne kosiarki, które same przycinają trawę w ogrodzie. „To coś na wzór samobieżnego robota sprzątającego w Twoim domu. Wspaniałe, bo wygodne!” – mówi Melissa McPherson, Pani ogrodnik, zawodowa tester maszyn ogrodowych.

 

-Z racji pory roku, ucieszy również fakt, że w nowym salonie w Białce znajdziecie odśnieżarki, które zaskarbią sobie Waszą sympatię jak tylko spodnie kilka centymetrów białego puchu. Taka maszyna wykona za Was 90% pracy przy odśnieżaniu podjazdu. Działa nie tylko na betonowej i asfaltowej nawierzchni lecz w razie potrzeby usunie śnieg nawet z trawnika.

 

Poniżej kilka wskazówek – prosto od producenta - dotyczących zakupu właściwej odśnieżarki:

 

Wskazówki dotyczące zakupu odśnieżarki

Jeśli chcesz kupić odśnieżarkę, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom, uwzględnij wielkość obszaru, który chcesz oczyszczać i przeciętne opady śniegu w tej części kraju. Kupując odśnieżarkę z mocnym silnikiem i o dużej szerokości roboczej możesz oszczędzić czas, szczególnie jeśli obszar jest duży i przykryty głębokim, ciężkim śniegiem. Mniejsze obszary przykryte suchym śniegiem wymagają mniejszych nakładów mocy. Modele odśnieżarek firmy Husqvarna zostały wyposażone w silniki o różnych pojemnościach, a ich szerokość robocza wynosi od 61 do 76 cm.

 

Odśnieżarki jednostopniowe do lekkich prac w pobliżu domu

Pług jednostopniowy jest prostszą maszyną, która będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli zamierzasz prowadzić lżejsze prace związane z odśnieżaniem wokół domu. Pługi jednostopniowe, w przeciwieństwie do pługów dwustopniowych, nie są wyposażone w wirnik. Nie mają również napędzanych kół; śruba ślimakowa popycha je do przodu.

 

Pługi dwustopniowe do cięższego śniegu

Modele dwustopniowe są dużo bardziej wydajne podczas prac z ciężkim, zbitym śniegiem. „Dwustopniowe” oznacza, że śnieg przechodzi przez maszynę w dwóch krokach: najpierw jest pobierany przez śrubę ślimakową, a następnie wypychany zsuwnią przez wirnik. Modele dwustopniowe mają również napędzane koła.

 

O czym jeszcze pamiętać podczas zakupu odśnieżarki

Sterowanie odsnieżarką ze wspomaganiem kierownicy jest łatwiejsze niż innymi modelami. Wybierz model cechujący się wysoką sterownością, jeśli musisz często zakręcać; przydaje się to podczas oczyszczania dużych, otwartych przestrzeni, gdzie trzeba często zawracać lub podczas usuwania śniegu z wąskich, krętych ścieżek.

Home