Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 07 styczeń 2019 07:23

Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych

Miejska Biblioteka Publiczna i Dom Kultury po raz kolejny organizuje Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych. Do udziału zapraszamy grupy działające przy szkołach, przedszkolach i świetlicach prezentujące programy kolędnicze w formie tradycyjnej oraz w formie jasełek.

Zgłoszenia grup prosimy przesyłać na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim do dnia 9 stycznia 2019 roku, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu prosimy podać liczbę uczestników Państwa prezentacji oraz czas jej trwania, który nie powinien przekraczać 10 minut (tradycyjne kolędowanie); 20 minut (jasełka). Prosimy również o podanie Państwa wymogów technicznych (ilość koniecznych mikrofonów, odtwarzacz CD, inne).

Przegląd odbędzie się w dniu 11 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 w sali Sali "Stodoła" w Makowie Podhalańskim.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w naszej imprezie.

źródło: UM Maków Podhalański

Home